Print And Advertising Weblog

Człowiek chory to człowiek, którego potrzebuje obecny system medyczny. Jeśli uważnie przyjrzymy się umieszczonemu wyżej wykresowi, to zauważymy za to inną ciekawą zbieżność. Komórki komunikują się w paśmie znanym jako mikrofale. Tak, dobrze kojarzycie - to częstotliwości zbliżone do tych, jakie wykorzystywane są w kuchenkach mikrofalowych. By nie zapomnieć, jak to jest być dzieckiem. Jak myśli dziecko, co czuje. Lenko, weźże te lekarstwa - mówię do córki, podsuwając jej talerzyk z codzienną porcją. - Czas spać.
I właśnie ta energia jest najważniejsza, gdy mówimy oddziaływaniu na nas i nasze zdrowie, bo promieniowanie niskiej energii nie uszkadza struktury atomowej naszych tkanek. Granica leży między fioletem a ultrafioletem. Światło fioletowe ma jeszcze za małą energię, by z atomów wybić elektron. Ultrafioletowe może to już zrobić. Dlatego ultrafiolet z promieni słonecznych może spowodować uszkodzenia tkanek - oparzenia czy nawet nowotwory skóry. Wszystko powyżej tej granicy nazywane jest promieniowaniem jonizującym. To właśnie promienie rentgenowskie czy gamma, którym dobrze wiemy, że szkodzi.
Dotąd przeprowadzono trzy naprawdę wielkie badania spełniające te warunki: trwający 10 lat duński projekt obejmujący grupę 420 000 osób wiecej informacji , badanie Interphone prowadzone przez naukowców z 13 krajów 2 oraz brytyjskie badanie przeprowadzone na ponad 790 000 kobiet 3 Żadne z nich nie wykazały związku między używaniem telefonów komórkowych a powstawaniem nowotworów.
Nie upiekłam tortu. Moje dziecko skończyło dziś 8 lat, a ja musiałam odpuścić. Przepis schowałam na kolejne urodziny i po pracy poleciałam po hurtowe zakupy. Pizza, torcik i nieodzowny "szampon". Plus wino dla mamy i taty ;) Dziecię nie miało pysznego, zdrowego wypieku made by mamma. Przeżyło. Zdmuchnęło świeczki z kupnego wyrobu, popiło szamponem smaku tropical, przegryzło pizzą (również kupną). I było szczęśliwe.
The Sensible Well being Psychology (PHP) weblog goals to translate Well being Psychology analysis into practice, so in brief, PHP posts ought to clearly inform healthcare practitioners and public health employees how top-level scientific knowledge might be utilized in practice. Please hold this in thoughts and consult the checklist under when drafting your blog put up.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *